Menu

NBA® 2K16, NBA Efsanesi Michael Jordan’lı Özel Versiyonla Uçuşa Geçiyor !

 

Dünyaca ünlü basketbol ikonu ve eski 2K kapak sporcusu Jordan Special Edition kapağında yer alacak; oyuncular özel anı eşyalarına ve oyun içi içeriğe sahip olacaklar

 

 

2K bugün NBA 2K16’nın bu yılki Special Edition versiyonunun kapağında Michael Jordan’ın yer alacağını duyurdu. Son 15 yılda listelerin zirvesinden düşmeyen NBA video oyun simülasyon serisinin en yeni oyunu Jordan’ın Şöhretler Listesi mirasını kutlayacak ve oyunculara oyun içi deneyimlerini şekillendirmek için bir çok seçenek sunacak.

 

14 kez NBA All-Star oynamış, altı kez NBA Dünya Şampiyonu olmuş, beş defa NBA En Değerli Oyuncu seçilmiş ve NBA Şöhretler Listesine girmiş olan Jordan üçüncü kez NBA 2K kapağında yer alıyor.

 

“Bu yılki NBA 2K Special Edition beni çok heyecanlandırıyor,” diyor Michael Jordan. “NBA 2K16 genç ve yaşlı tüm oyunculara yalnızca basket sahalarında yaşadığım en önemli anları tecrübe etme ve yeniden yaşama imkanı vermekle kalmayacak, oyuncularını da Jordan ayakkabıları ve giysileriyle kişiselleştirebilmelerini sağlayacak.”

 

 

2K önceden NBA’in üç süperstarının ilk kez NBA 2K16’nın standart versiyonlarının kapaklarını süsleyeceğini duyurmuştu: Golden State Warriors’tan Stephen Curry, Houston Rockets’tan James Harden ve New Orleans Pelicans’tan Anthony Davis. Oyunda ayrıca ünlü film yapımcısı Spike Lee tarafından yazılıp yönetilen yepyeni bir MyCAREER modu da bulunuyor.

 

Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K16 henüz ESRB tarafından derecelendirilmedi. NBA 2K16 PlayStation®4 ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemleri, Xbox One ve Xbox 360; ve Windows PC platformlarında 29 Eylül 2015’te satışa çıkacak.

No comments

Bir cevap yazın