Menu

NBA 2K17 Avrupa Takım Listesi Açıklandı

Aralarında bütün Turkish Airlines EuroLeague takımlarının da bulunduğu 21 Avrupa takımından oluşan kadro GamesCom’da açıklandı

2K ve EuroLeague Basketball Visual Concepts’in ödüllü basketbol video oyun serisinin en yeni oyunu NBA 2K17’de gelecek sezon EuroLeague’de mücadele edecek 16 takımın da aralarında bulunduğu Avrupa’nın en iyi 21 takımının yer alacağını duyurdu.

 

Oyunun çıkış günü olan 16 Eylül’de 2016-17 EuroLeague sezonunda mücadele edecek takımların taraftarları en sevdikleri EuroLeague sporcuları ile maça çıkabilecek 12 Ekim’de başlayacak turnuvaya hazırlanabilecekler.

 

“EuroLeague ile işbirliğine devam etmekten çok mutluyuz ve gelecek sezonun kadrosunun eksiksiz olarak NBA2K17’de yer aldığını görmekten de büyük heyecan duyuyoruz,” diyor 2K Küresel Spor Pazarlama Başkan Yardımcısı Alfie Brody.

 

“Tüm EuroLeague takımlarının ve yıldızlarının NBA2K17’de yer alması bunun taraftarlar için özel bir versiyon olmasını sağlayacak, çünkü takımlarımızın ve yıldızlarımızın oyuna katacağı şeylerden son derece memnun kalacaklarına eminiz,” diyor Euroleague Basketball’un İş Geliştirme Sorumlusu Roser Queraltó.

 

NBA 2K17’deki Avrupa Takımları:

·         ALBA Berlin

·         Anadolu Efes Istanbul

·         Brose Bamberg

·         Crvena Zvezda mts Belgrade

·         CSKA Moscow

·         Darussafaka Dogus Istanbul

·         EA7 Emporio Armani Milan

·         FC Barcelona Lassa

·         FC Bayern Munich

·         Fenerbahce Istanbul

·         Galatasaray Odeabank Istanbul

·         Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz